A Laoszi–Magyar Baráti Társaság éves értekezlete 2026. március 21.

A Laoszi–Magyar Baráti Társaság éves értekezlete 2026. március 21-én került megrendezésre. A résztvevők az elmúlt év tevékenységét értékelték, és meghatározták a 2026-os évre vonatkozó feladatokat. A Társaság mintegy 80 tagot számlál, akik többségében az 1980-as években magyar egyetemeken végzett öregdiákok. A rendezvényen részt vett Takács László magyar nagykövet és Szabó Zoltán első beosztott.